UniversalCs.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UniversalCs.Com


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum faci level 99 la caini

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cum faci level 99 la caini Empty Cum faci level 99 la caini Mier Dec 05, 2012 7:50 am

VictorDascal

VictorDascal

V.I.P
1.Deschizi Navicat
2. Intri in Baza de date a serverului
3 . Intri in >Player>Mob_protto
4. Cauti Codul 101
5 . Cauti in dreapta pana gasesti Exp
6 . Pui acolo la exp 200000000(sau pune direc 99999999999 si dai pe semnul de acolo de jos ca sa salvezi si o sa dea maxim)
7 . Dai reboot la server si va merge

Rezolvari daca aveti problema : Daca nu va da exp de loc datii playerului lv 30 si va merge!
aca va da putin la lv1 adik tot atat sfert de bila nu are nimik asa cresteti pana la lv 99 (Atentie la caini mai maro nu merge !) Trebuie sa aduca GM caini cu codul /m 101
Veti face lv 99 in 20 de min!
Este Bun Pt Serverele PvP...spun eu....daca nu stiti sa bagati start quest faceti asa Parerea Mea1.Deschizi Navicat
2. Intri in Baza de date a serverului
3 . Intri in >Player>Mob_protto
4. Cauti Codul 101
5 . Cauti in dreapta pana gasesti Exp
6 . Pui acolo la exp 200000000(sau pune direc 99999999999 si dai pe semnul de acolo de jos ca sa salvezi si o sa dea maxim)
7 . Dai reboot la server si va merge

Rezolvari daca aveti problema : Daca nu va da exp de loc datii playerului lv 30 si va merge!
aca va da putin la lv1 adik tot atat sfert de bila nu are nimik asa cresteti pana la lv 99 (Atentie la caini mai maro nu merge !) Trebuie sa aduca GM caini cu codul /m 101
Veti face lv 99 in 20 de min!
Este Bun Pt Serverele PvP...spun eu....daca nu stiti sa bagati start quest faceti asa Parerea Mea

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum