Welcome to UniversalCs Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
DMCA.com Protection Status

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1 CandyLongjuMt2 la data de Mier Dec 05, 2012 8:22 am

VictorDascal

V.I.P
CandyLongju
Site: [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
Download: megaupload.com CRP9D8A9
Register: pe site
RATE:
Fierar : trebuie doar perle , la +7 60% si descreste dar depinde de iteam
Exp , Yang , Drop : 800% ( nus sigur faci repede lvl am dat contu de 56 cu itime facut in 60 de min dar ma misc eu greu )
Detali : Mappe noi , in loc de pescar este un teleporter special numit NIAN , faci repede lvl , yang , arme noi , epicele cad la metine de 90 ( mortala , electro , battle , pumnale lvl 82) , vedeti mai multe in joc , merita descarcat e cool , mai misto ca empire , la lvl 100 ai la bottagia cu 200kk carte de chemat leu , lup , tigru , pt calarit , faceti ff usor yang am avut max 400kk dar eu mai si cheltuiam
Pt a scoate mult cu skilurile va trebuie P skill si pietre +6/+7/+8/+9 pe care le faceti la TYRAX / FABRIO LEGENDARE ( map1 langa fierar ) de la +4

UniversalCs Reclama

Bun venit pe UniversalCs Romania! Pentru a avea acces la toate resursele noastre, este bine sa te inregistrezi.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum