Welcome to UniversalCs Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
DMCA.com Protection Status

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1Advertencia Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 11:10 am

Hyperion

Membru
Salut , baieti (si fete :)))

Incerc demult sa mi fac un server de cs 1.6 pe LINUX  si am incercat toate modalitatile posibile ...tutoriale , servere gata facute dar nasoale si cadn vreau sa le deschid primesc diverse erori...si asa am ajuns sa apelez la voi ..intrebandu-va daca imi puteti pune la dispozitie un server  pentru LINUX ...care sa fie functionabil ..
fara addon ..doar sa fie funtionabil pe LINUX...
PS: Va rog , daca puteti sa-mi lasati un link gen MediaFire, GirlShare, Zippy, pentru ca am incercat sa caut pe net unul gata facut si linkurile erau de rah**!!!

Va multumesc foarte frumos!!!

#2Advertencia Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 11:26 am

D1nUOnline

Fondator
Salutare!

Sa inteleg ca tu doresti un server de CS 1.6 care sa functioneze pe LINUX.
Nu prea ma pricep sa lucrez pe linux dar o sa incerc sa iti caut un server cu toate ca mai mult ca sigur nu o sa gasesc.

EDIT: Incearca-l pe acesta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Lista Servere CS 1.6->> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

#3Advertencia Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 1:25 pm

Hyperion

Membru
Multumesc mult, bro!!

#4Advertencia Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 1:26 pm

Hyperion

Membru
Dar, ziceam de sv complet cu toate fisierele. Nu doar addons

#5Advertencia Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Joi Apr 27, 2017 9:03 am

D1nUOnline

Fondator
Salutare!

Incearca sa nu mai faci dublu post.

Revenind la problema ta, incearca-l pe acesta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Lista Servere CS 1.6->> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

#6Advertencia Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Joi Apr 27, 2017 10:19 am

Hyperion

Membru
E perfect..multumesc

#7Advertencia Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Vin Apr 28, 2017 12:49 pm

D1nUOnline

Fondator
Functioneaza sv-ul?

#8Advertencia Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mar Mai 02, 2017 11:42 pm

D1nUOnline

Fondator
Sa înțeleg ca funcționează.
Daca mai ai nevoie de ajutor ști unde sa ne găsești.
Încercam sa ajutam membri atât cat putem.
O sa închid topicu si o să-l mut in secțiunea "Discuții Generale".

Continut sponsorizat

UniversalCs Reclama

Bun venit pe UniversalCs Romania! Pentru a avea acces la toate resursele noastre, este bine sa te inregistrezi.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum