UniversalCs.Com
Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... 2z8bv910
UniversalCs.Com
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

UniversalCs.Com

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6.......

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 11:10 am

Hyperion

Hyperion

Membru
Salut , baieti (si fete :)))

Incerc demult sa mi fac un server de cs 1.6 pe LINUX  si am incercat toate modalitatile posibile ...tutoriale , servere gata facute dar nasoale si cadn vreau sa le deschid primesc diverse erori...si asa am ajuns sa apelez la voi ..intrebandu-va daca imi puteti pune la dispozitie un server  pentru LINUX ...care sa fie functionabil ..
fara addon ..doar sa fie funtionabil pe LINUX...
PS: Va rog , daca puteti sa-mi lasati un link gen MediaFire, GirlShare, Zippy, pentru ca am incercat sa caut pe net unul gata facut si linkurile erau de rah**!!!

Va multumesc foarte frumos!!!

2Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 11:26 am

NergaL

NergaL

V.I.P
Salutare!

Sa inteleg ca tu doresti un server de CS 1.6 care sa functioneze pe LINUX.
Nu prea ma pricep sa lucrez pe linux dar o sa incerc sa iti caut un server cu toate ca mai mult ca sigur nu o sa gasesc.

EDIT: Incearca-l pe acesta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

3Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 1:25 pm

Hyperion

Hyperion

Membru
Multumesc mult, bro!!

4Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mier Apr 26, 2017 1:26 pm

Hyperion

Hyperion

Membru
Dar, ziceam de sv complet cu toate fisierele. Nu doar addons

5Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Joi Apr 27, 2017 9:03 am

NergaL

NergaL

V.I.P
Salutare!

Incearca sa nu mai faci dublu post.

Revenind la problema ta, incearca-l pe acesta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

6Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Joi Apr 27, 2017 10:19 am

Hyperion

Hyperion

Membru
E perfect..multumesc

7Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Vin Apr 28, 2017 12:49 pm

NergaL

NergaL

V.I.P
Functioneaza sv-ul?

8Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... Empty Re: Ajutor!!!!! Creare server de cs 1.6....... la data de Mar Mai 02, 2017 11:42 pm

NergaL

NergaL

V.I.P
Sa înțeleg ca funcționează.
Daca mai ai nevoie de ajutor ști unde sa ne găsești.
Încercam sa ajutam membri atât cat putem.
O sa închid topicu si o să-l mut in secțiunea "Discuții Generale".

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum