InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat]

Distribuiţi
    PanicAtack
    Membru

0 / 1000 / 100

InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat]

Mesaj Scris de PanicAtack la data de Dum Iun 30, 2013 10:36 am

Nume server: *InternationalMt2 ======>  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    ______     [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    MC / IP: Client propriu , il gasiti la download pe site

Experienta: *600%
    Yang: *600%
    Obiecte: *600%
    Fierar: *90% pana la +9 100% la transformare. Fierarul cere iteme !!!

Timp Online: * [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Buguri rezolvate: Majoritatea. Daca gasiti vreun bug va rog sa postati pe forum
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]     De preferat ar fi albastru pt inceput

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Client & Luncher: * il gasiti pe site sectiunea download

Poze:Uitati si o poza cu evolutiile  [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Video: Va las doua video facute in graba de cineva pt mn...
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Descriere: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]InternationalMt2 este un server moderat PVM
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Se creste destul de bine avand in vedere si itemele.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Serverul este hostat!
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Serverul nu are 6/7
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Pe server nu exista MODATI!
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Bonusuri rezistente maxim 20
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Pietre pana la +12
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Atentie : Ultima armura are 7k pv 30 semiom la +9 si este de level 110 nu am reusit sa fac si clientul ca sa apara
            Sabia care evolueaza din holy sword+9 este pt BM ... Are inversat atack power cu atack magic , diferenta se simte doar ca nu se poate vedea din cauza clientului banuiesc ... Sunt modificate de mine din navicat
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]La Majoritatea evolutiilor cere 1 Perpetial Iron care pica la reaper , 2 strategii si 2 blesuri care pica la metine
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Reaperul nu este doar in dt mai are respawn si in Surprise map
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Surprise map : In mapa asta veti gasi intotdeauna cate o surpriza... metine de 100 , bossi , tanaka etc... Deci nu uitati sa o verificati din cand in cand :->
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Cine atinge primul lvl 125 va primi Zombie king (Atentie! Sa posteze pe forum la Discutii generale)
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]In rest va las pe voi ...
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Stiu ca o sa imi aud tot felul de critici... Va spun doar atat ... Nu am pe nimeni care sa ma ajute cu serveru ...de unul singur e mai greu... dar sper ca pe viitor avand sugestiile si propunerile voastre voi reusi sa il pun la punct si sa fie un server pe placul multora.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Ps: Premiul a fost castigat de Dan666
    Pe forum avem: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Va multumesc !
     [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]    By [GA]PanicAtack  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Viorel
    Fondator

Varsta : 22
    100 / 100100 / 100

Re: InternationalMt2 Server 24/7 [Hostat]

Mesaj Scris de Viorel la data de Dum Iun 30, 2013 12:47 pm

:bravo :bravo 

Salut Vizitator Ai postat un numar de 0 mesaje
    Te-a inscris pe data de
    Ultima vizita a fost in
    Si sa il salutam pe CosmiNNN. , ultimul membru inregistrat pe UniversalCs
    Respect Vizitator