UniversalCs.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UniversalCs.Com


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Addons CS:GO - Mod Classic

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Addons CS:GO - Mod Classic Empty Addons CS:GO - Mod Classic Joi Noi 17, 2016 8:28 am

NergaL

NergaL

V.I.P
Mod: CLASIC COMPETITIVE (30 RUNDE)
Descriere: Acesta este un Addons pentru serverele de CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive). Addons-ul contine urmatoarele plugin-uri:

* ResetScore
* Anti-Block
* !Admins (plugin pentru a vedea adminii online)
* VoteMap Automat
* WarmUp (plugin pentru runda de încalzire)
* Comenzi în chat pentru Transfer: /spec, /ct, /t
* Bomb Timer
* AFK Bomb (daca jucatorul care detine bomba este "afk", aceasta este transferata altui jucator)
* Classic Competitive 30 Rounds
* Top 10
* Rank

Download Link: [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]

2Addons CS:GO - Mod Classic Empty Re: Addons CS:GO - Mod Classic Mier Apr 05, 2017 12:43 am

Sasuke

Sasuke

Membru
nu e bun link-ul imi poti da altul?

3Addons CS:GO - Mod Classic Empty Re: Addons CS:GO - Mod Classic Dum Apr 09, 2017 1:40 am

NergaL

NergaL

V.I.P
Sasuke a scris:nu e bun link-ul imi poti da altul?
Salutare!
Mai ai nevoie de addons?

4Addons CS:GO - Mod Classic Empty Re: Addons CS:GO - Mod Classic Joi Iul 06, 2017 3:01 pm

SINTRIX

SINTRIX

Membru
Salut, poti da alt link? Acesta il vad pe toate forumurile dar nu mai este bun, deci cam e nevoie de altul, se poate?

5Addons CS:GO - Mod Classic Empty Re: Addons CS:GO - Mod Classic Mier Iul 12, 2017 2:29 am

NergaL

NergaL

V.I.P
SINTRIX a scris:Salut, poti da alt link? Acesta il vad pe toate forumurile dar nu mai este bun, deci cam e nevoie de altul, se poate?
Salutare!
Din pacate nu mai am acest addons. O sa mut topicul la cos pt a nu mai baga utilizatorii in eroare.

Continut sponsorizat


Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum