UniversalCs.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UniversalCs.Com


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Servere Gratuite De SA:MP

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Servere Gratuite De SA:MP Empty Servere Gratuite De SA:MP Mier Dec 28, 2016 5:47 am

NergaL

NergaL

V.I.P
Cerintele pentru a putea intra in posesia unuia dintre servere sunt urmatoarele:


1. Cunostinte avansate pentru scripting SAMP pentru a crea un server fara probleme/bug-uri.
2. Persoana care doreste un server trebuie sa aibe o echipa de minim 5 persoane
3. Persoana care primeste un server si nu se ocupa de el (se va urmari media jucatorilor care joaca zilnic), va avea contul suspendat iar serverul va fi reinstalat si preluat de alta persoana mai serioasa.

Pentru cei interesati, postati in acest topic folosind propriile cuvinte si respectand cerintele de deasupra.
Asa cum noi oferim seriozitate, de asemenea si cerem seriozitate pentru acest proiect.

Caracteristici servere:

* Numar Sloturi: 100
* Stream Rate: 1000
* Sistem de Operare: Linux
* Firewall Activ
* Protectie Anti Flood / DDos
* Protectie Anti Rcon
* Spatiu de stocare al resurselor necontorizat
* Instalare automata
* Baza de date Mysql



Ultima editare efectuata de catre D1nU in Mar Ian 31, 2017 9:06 am, editata de 1 ori

2Servere Gratuite De SA:MP Empty Re: Servere Gratuite De SA:MP Dum Ian 29, 2017 1:12 am

Petronel™

Petronel™

Membru
Mai este valabil?

3Servere Gratuite De SA:MP Empty Re: Servere Gratuite De SA:MP Mar Ian 31, 2017 9:04 am

NergaL

NergaL

V.I.P
Nup. Din cauza faptului ca nu am avut succes cu acest proiect l-am inchis. O sa mut topicu la cos pentru ca este nefolositor.

Continut sponsorizat


Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum