Numele vechi: mihaisupport
Numele nou: mihai
Motiv(adaugat de mine): nu-mi puteam face cont cu numele mihai, se pare că cineva mila luat
Numele nou: mihai
Motiv(adaugat de mine): nu-mi puteam face cont cu numele mihai, se pare că cineva mila luat
Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă
mihaisupport a scris:Numele vechi: mihaisupport
Numele nou: mihai
Motiv(adaugat de mine): nu-mi puteam face cont cu numele mihai, se pare că cineva mila luat
NergaL a scris:Salutare
Numele "mihai" este luat. Am sa te rog sa alegi alt nume.
sunt mai mulți useri cu numele mihai, care numai activează deloc.NergaL a scris:Imi pare rau dar fara acordul acelui user nu il pot modifica. Daca reusesti sa discuti cu acel user si sa cadeti de comun acord in ceea ce priveste schimbarea numelui, atunci eu in cel mai scurt timp voi face modificarile.
Numai bine.
mihai a scris:sunt mai mulți useri cu numele mihai, care numai activează deloc.NergaL a scris:Imi pare rau dar fara acordul acelui user nu il pot modifica. Daca reusesti sa discuti cu acel user si sa cadeti de comun acord in ceea ce priveste schimbarea numelui, atunci eu in cel mai scurt timp voi face modificarile.
Numai bine.
Dacă eu eram fondator, și tu vroiai schimbarea numelui, cred că procedai la fel să fim sinceri.NergaL a scris:Ai dreptate dar asta nu înseamnă că le pot modifica numele fara acordul lor.
Totuși, se pare că ți-a schimbat Viorel numele. Se pare că nu se tine cont de părerea și drepturile fiecărui membru. Exact ca și în viață, cei cu "funcții importante" primesc întotdeauna ce-și doresc. M-am lămurit, acesta este ultimul meu post pe care îl fac pe acest forum, și în general pe platforma forumgratuit.
Nu am nimic personal cu nimeni dar pur și simplu mă dezgustă când văd că nu se tine cont de nimeni și de nimic. Facem cum vrem noi că noi suntem șefii.
Viorel mult succes in continuare cu forumurile.
Am sa te rog să-mi scoți accesul. Multă bafta in continuare.
Numai bine.
Subiecte similare
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum