UniversalCs.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

UniversalCs.Com


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Silent aim Setat pe corp

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Silent aim Setat pe corp Empty Silent aim Setat pe corp Joi Sept 08, 2011 7:00 am

Viorel

Viorel

Fondator
el mai bun silent setat sa traga in corp ! sper sa va placa

• Acest silent aim face minuni.
• Nu baneaza steam , nu sare tinta , nu se vede in demo , nedetectabil VAC.
• Acest Aim Este Nedetectabil de catre anti-cheatul PGL ( deci puteti juca lin cu pgl anticheat )
• Este Nedetectabil Anti-Cheaturilor Gen : ( Playzeek ; Gather-Network ) Mai pe scurt puteti juca pe gathere cu el!

• Instructiuni:
• Intri in Steam/Non-Steam
• Lasi cs`ul in bara de start
• Dublu click pe PRIVAT EDITION.exe
• Intri in joc si GL&HF.
• Cum am spus mai sus nu baneaza steam.
• Acest aim a fost privat.
• Nu raspund de ceea ce faceti voi cu acest cod.
Dowloand: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

https://4en3rgy.forummo.com/

2 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Sam Ian 14, 2012 6:50 am

hNr*

hNr*

Membru
Pentru ce incurajati playeri sa joace cu coduri ?

3 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Vin Iul 27, 2012 12:27 am

alias

alias

Membru
nu merge linkul

4 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Vin Aug 03, 2012 6:36 am

tractorxxx

tractorxxx

Membru
Sunt Prost Tare !

5 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Lun Aug 20, 2012 3:42 am

mata

mata

Membru
ce are vere linku nu e bun:(

6 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Joi Aug 23, 2012 5:34 am

MafiotuL™

MafiotuL™

Membru
Nush ce sa zic ...

7 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Mar Sept 04, 2012 6:36 pm

claudiusefutz

claudiusefutz

Membru
daca esti umpik mai bun si tragi in cap silentu asta nare nici un efect !!! eu trag in cap si nu ii ia dmg aiurea rau

8 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Vin Sept 07, 2012 10:14 pm

BaBaReZu'

BaBaReZu'

Membru
Destul de bine !

9 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Vin Sept 07, 2012 10:15 pm

BaBaReZu'

BaBaReZu'

Membru
Destul de bine !

10 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Lun Sept 10, 2012 7:15 am

k1dzor12

k1dzor12

Membru
bunicel:D

11 Silent aim Setat pe corp Empty Re: Silent aim Setat pe corp Lun Oct 31, 2016 12:03 pm

Zew.supreM

Zew.supreM

Membru
Merita incercat

Continut sponsorizat


Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum